Гуртожиток

Приміщення молодіжного гуртожитку ДНЗ “ДТЕК” розташоване неподалік (в 5 хвилинах ходьби) від навчального корпусу коледжу і являє собою чотирьох поверховий цегляний будинок, який було введено в експлуатацію в 1954 році. Гуртожиток забезпечує необхідні умови для проживання, занять, відпочинку, виховної роботи, фізичного виховання студентів.

1-й поверх гуртожитку прилаштовано під адміністративно – побутові, господарчі приміщення, душову кімнату з постійною подачею гарячої води, місця для відпочинку, серед яких спортивна зала та зала перегляду телепередач.

На 1 і 2-му поверхах розташовані житлові кімнати для юнаків, на 3 і 4-му поверхах – для дівчат. Всього на 4х поверхах знаходяться 90 житлових кімнат на 360 місць.

Всі наші студенти, які мешкають не в Дніпрі, мають право на поселення в гуртожитку. При поселенні, надається житлове місце, необхідні меблі, постільна білизна та перепустка на право входу до гуртожитку.

Організація житлово-побутових умов для проживання у гуртожитку:

  • Для забезпечення оптимальних умов проживання і побуту студентів приміщення у гуртожитку оснащенні необхідними меблями, обладнанням, пристроями.
  • В студентів виховується дбайливе ставлення до майна гуртожитку, та організовується його цільове використання.
  • З числа мешканців створено учнівську Раду гуртожитку.
  • Для підтримання порядку, у гуртожитку працюють денний та нічний вихователі.

Фільм про коледж

Майстер-класи від ДТЕК

23 лютого- ювілей коледжу