Увага! Дистанційне навчання!

Увага!

Шановні слухачі підготовчих курсів!
Для продовження навчання Вам необхідно підключитися в Viber в групу “Підготовчі курси 9 кл. ДТЕК”  під своїм іменем та прізвищем.
Доки  триває карантин, будемо займатися онлайн.
Після того, як усі будуть підключені, Вам буде надано додаткову інформацію.
Дякуємо  Вам!

Інформація щодо вступу

Телефони для довідок
095-8852287
093-5077328

Переглянути

Гуртожиток

Приміщення молодіжного гуртожитку ДНЗ “ДТЕК” розташоване неподалік (в 5 хвилинах ходьби) від навчального корпусу коледжу і являє собою чотирьох поверховий цегляний будинок, який було введено в експлуатацію в 1954 році. Гуртожиток забезпечує необхідні умови для проживання, занять, відпочинку, виховної роботи, фізичного виховання студентів.

1-й поверх гуртожитку прилаштовано під адміністративно – побутові, господарчі приміщення, душову кімнату з постійною подачею гарячої води, місця для відпочинку, серед яких спортивна зала та зала перегляду телепередач.

На 1 і 2-му поверхах розташовані житлові кімнати для юнаків, на 3 і 4-му поверхах – для дівчат. Всього на 4х поверхах знаходяться 90 житлових кімнат на 360 місць.

Всі наші студенти, які мешкають не в Дніпрі, мають право на поселення в гуртожитку. При поселенні, надається житлове місце, необхідні меблі, постільна білизна та перепустка на право входу до гуртожитку.

Організація житлово-побутових умов для проживання у гуртожитку:

  • Для забезпечення оптимальних умов проживання і побуту студентів приміщення у гуртожитку оснащенні необхідними меблями, обладнанням, пристроями.
  • В студентів виховується дбайливе ставлення до майна гуртожитку, та організовується його цільове використання.
  • З числа мешканців створено учнівську Раду гуртожитку.
  • Для підтримання порядку, у гуртожитку працюють денний та нічний вихователі.

Фільм про коледж

Майстер-класи від ДТЕК