Увага! Дистанційне навчання!

Увага!

Шановні слухачі підготовчих курсів!
Для продовження навчання Вам необхідно підключитися в Viber в групу “Підготовчі курси 9 кл. ДТЕК”  під своїм іменем та прізвищем.
Доки  триває карантин, будемо займатися онлайн.
Після того, як усі будуть підключені, Вам буде надано додаткову інформацію.
Дякуємо  Вам!

Інформація щодо вступу

Телефони для довідок
095-8852287
093-5077328

Переглянути

Заочне відділення

В сучасних умовах великим попитом на ринку праці користуються спеціалісти, які вміють нестандартно мислити, творчо застосовувати знання в непростих виробничих і соціальних умовах. Саме такі завдання ставить перед собою заочне відділення ДНЗ “Дніпровський технолого-економічний коледж”. Ця структура є особливою, так як студенти поєднують навчання з роботою на підприємствах міста і регіону.

gromovaov.jpg
Завідувач заочного відділення
Громова Олена Володимирівна

Заочне відділення очолює Громова О.В., яка досконало володіє ефективними формами та методами організації навчально-виховного процесу, проводить цілеспрямовану роботу з завідуючими денних відділень, щодо якісного складання навчальних планів з усіх спеціальностей, здійснює контроль за їх виконанням, вміло використовує досвід колег інших навчальних закладів.

Девіз заочного відділення – індивідуальний підхід до кожного студента з урахуванням його особистостей та інтересу до обраної спеціальності.

Викладачі заочної форми навчання приділяють значну увагу особистості студента, готові допомогти знайти правильне рішення, повірити в свої сили та можливості. Саме це є складовою частиною успіху нашої роботи і сприяє збереженню контингенту.

zaochn.jpg

Студенти заочного відділення мають можливість користуватися електронною бібліотекою, яка постійно поповнюється новими підручниками та матеріалами.

Фільм про коледж

Майстер-класи від ДТЕК