Вступ до коледжу

Увага!

З 07.05.2022 починаються підготовчі онлайн курси
з математики та української мови.
Тривалість навчання – 2 місяці.
Заняття проходитимуть в середу (15.00-17.00) та суботу (10.00-14.00).
Вартість навчання – 1750 грн.
Подати заяву та укласти договір можна також онлайн.
Телефон для довідок
067 566 0792

Рубрики

Заочне відділення

В сучасних умовах великим попитом на ринку праці користуються спеціалісти, які вміють нестандартно мислити, творчо застосовувати знання в непростих виробничих і соціальних умовах. Саме такі завдання ставить перед собою заочне відділення ДНЗ “Дніпровський технолого-економічний коледж”. Ця структура є особливою, так як студенти поєднують навчання з роботою на підприємствах міста і регіону.

gromovaov.jpg
Завідувач заочного відділення
Громова Олена Володимирівна

Заочне відділення очолює Громова О.В., яка досконало володіє ефективними формами та методами організації навчально-виховного процесу, проводить цілеспрямовану роботу з завідуючими денних відділень, щодо якісного складання навчальних планів з усіх спеціальностей, здійснює контроль за їх виконанням, вміло використовує досвід колег інших навчальних закладів.

Девіз заочного відділення – індивідуальний підхід до кожного студента з урахуванням його особистостей та інтересу до обраної спеціальності.

Викладачі заочної форми навчання приділяють значну увагу особистості студента, готові допомогти знайти правильне рішення, повірити в свої сили та можливості. Саме це є складовою частиною успіху нашої роботи і сприяє збереженню контингенту.

zaochn.jpg

Студенти заочного відділення мають можливість користуватися електронною бібліотекою, яка постійно поповнюється новими підручниками та матеріалами.

Фільм про коледж

Майстер-класи від ДТЕК

23 лютого- ювілей коледжу