Увага!

04.11.2021 починаються підготовчі курси на базі 9 класів з математики та української мови. Тривалість курсів – 6 місяців, вартість – 2980 грн.
Всім бажаючим отримати інформацію щодо вступу та підготовчих курсів звертатись з 9.00 до 15.00 за тел. 0675660792

Рубрики

ВІДЗНАЧЕННЯ 200-РІЧЧЯ ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ Т.Г. ШЕВЧЕНКА

Тарас Григорович Шевченко
(1814 – 1861)

… «Обніміте ж, брати мої, 
Найменшого брата, –
Нехай мати усміхнеться,
Заплакана мати.
Благословить дітей своїх
Твердими руками
І діточок поцілує
Вольними устами.
І забудеться срамотна
Давняя година,
І оживе добра слава,
Слава України.
І світ ясний, невечірній
Тихо засіяє…
Обніміться, брати мої,
Молю вас, благаю!»

Щороку відзначають українці річницю від дня народження великого сина України, геніального поета і художника Тараса Шевченка. Ми називаємо його ще апостолом правди і свободи, нескореним борцем за волю України. Творчість Т.Г. Шевченка відкрила новий, вищий етап у розвитку української культури. Нею був стверджений критичний реалізм в українській літературі, започаткований її революційно-демократичний напрямНатхненні поетичні твори Тараса Шевченка – неоціненний скарб світової літератури – стали надбанням широких народних мас.

Шевченко і Дніпропетровськ
Пам’ять Тараса Григоровича шанує кожне місто України. Практично у кожному місті світу є або пам’ятник Шевченка, або театр, або вулиця… Історичні місця і пам’ятники, що зберігають ім’я Кобзаря, є у Дніпропетровську: вулиця ім. Шевченка, театр ім. Т.Г.Шевченка, пам’ятник молодому Т.Г.Шевченко, парк та один з найвищих у світі пам’ятників Тарасу Шевченку на Монастирському острові.

Фільм про коледж

Майстер-класи від ДТЕК