Зустріч з представниками Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області

Враховуючи важливе значення правової освіти в подальшій розбудові України як правової держави, вихованні у студентів  поваги до закону і прав людини в нашій державі з 10 по 14 грудня  проводиться Всеукраїнський тиждень права, присвячений прийняттю 10 грудня 1948 р. ООН Загальної декларації прав людини.
З правовими питаннями ми зустрічаємось досить часто. Право та закони супроводжують людину все її життя. Щоб уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконува­ти свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони.

Тож, 12 грудня  студенти коледжу були запрошені у країну Права.

До коледжу завітали представники ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ.
Заступник начальника відділу нагляду у аграрнопромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління нагляду в промисловості і на об’єктах підвищеної небезпеки – Решетнікова Г. В.,   прочитала лекцію «Гарантії прав на охорону праці відповідно Закону України «Про охорону праці». 
А з лекцією «Права неповнолітніх: основні гарантії» виступила начальник відділу юридичного забезпечення Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області – Данилова Л.Г.

 

Ми  розуміємо, що знання законів, прав і обов’язків допоможуть студентам у  дорослому житті, на виробництві, бути свідомими громадянами нашої незалежної демократичної держави.

Фільм про коледж

Майстер-класи від ДТЕК

Онлайн-опитування

Інститут модернізації змісту освіти проводить опитування на тему "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії"
Анкета для викладачів
Анкета для студентів

Опитування

Яка спеціальність вас найбільше приваблює?