Урок “СТОП БУЛІНГ”

Близько 70% дітей в Україні стикаються з булінгом – негативною поведінкою дитини чи групи дітей щодо іншої дитини чи групи дітей, яка супроводжується психологічним та фізичним насильством.

У зв’язку з цим, та на підтримку всеукраїнського тижня протидії булінгу, 19 вересня 2019 року у коледжі було проведено відкритий виховний захід, під час якого заступник директора з виховної роботи Чурсіна І.Б. ознайомила студентів 1 курсу з загальними характеристиками даного соціального явища. Юридичною службою ДНЗ «ДТЕК» було висвітлено адміністративну та кримінальну відповідальність за вчинення даного виду правопорушення. Психологічна служба ДНЗ «ДТЕК» більш детально звернула увагу на типові психологічні характеристики «жертв» та «агресорів» у даному соціальному явищі, та запропонувала шляхи попередження прояву агресії у студентському середовищі.

Фільм про коледж

Майстер-класи від ДТЕК

Онлайн-опитування

Інститут модернізації змісту освіти проводить опитування на тему "Впровадження автономності українських закладів вищої освіти в контексті європейського досвіду університетської автономії"
Анкета для викладачів
Анкета для студентів

Опитування

Яка спеціальність вас найбільше приваблює?