Увага! Дистанційне навчання!

Увага!

Шановні слухачі підготовчих курсів!
Для продовження навчання Вам необхідно підключитися в Viber в групу “Підготовчі курси 9 кл. ДТЕК”  під своїм іменем та прізвищем.
Доки  триває карантин, будемо займатися онлайн.
Після того, як усі будуть підключені, Вам буде надано додаткову інформацію.
Дякуємо  Вам!

Інформація щодо вступу

Телефони для довідок
095-8852287
093-5077328

Переглянути

циклова комісія ПРОГРАМУВАННЯ ТА КОМП’ЮТЕРІЗАЦІЇ

Навчання програмуванню не може навчити
бути експертом, також, як і вивчення пензлів і фарб не може
перетворити кого-небудь у художника.
 Eric S. Raymond

Склад комісії     

Ярка Аліна Вікторівна
Некрасова-Поведенко Анастасія Сергіївна

Комісія включає в себе 3 викладачі вищої категорії, з них 1 старший викладач і 1 викладач-методист, 2 викладачі I категорії, 2 викладач II категорії і 1 викладач-спеціаліст.

Історія циклової комісії програмування і комп‘ютеризації в коледжі почалася в 1997 році.

Основною метою комісії є підготовка студентів спеціальності ″Інженерія програмного забезпечення″, а також студентів інших спеціальностей до вільного володіння знаннями і практичними навичками в галузі інформаційних технологій, без яких не може обійтися у своїй діяльності сучасний висококваліфікований фахівець.

Викладачі циклової комісії “Програмування та комп‘ютеризації” слідкують за розвитком в сфері інформаційних технологій і постійно оновлюють навчальні програми, щоб студенти отримували сучасні знання і використовували сучасні засоби розробки програмного забезпечення.
Спеціаліст в області програмування повинен знати і вміти використовувати не одну мову програмування, вміти створювати і обслуговувати бази даних, створювати сайти і веб-сторінки, створювати інформаційні системи і при цьому знати і вміти використовувати сучасні методи і засоби проектування і розробки програмних систем.

Фільм про коледж

Майстер-класи від ДТЕК