циклова комісія ПРОГРАМУВАННЯ ТА КОМП’ЮТЕРІЗАЦІЇ

Навчання програмуванню не може навчити
бути експертом, також, як і вивчення пензлів і фарб не може
перетворити кого-небудь у художника.
 Eric S. Raymond

Склад комісії     

Ярка Аліна Вікторівна
Некрасова-Поведенко Анастасія Сергіївна

Комісія включає в себе 3 викладачі вищої категорії, з них 1 старший викладач і 1 викладач-методист, 2 викладачі I категорії, 2 викладач II категорії і 1 викладач-спеціаліст.

Історія циклової комісії програмування і комп‘ютеризації в коледжі почалася в 1997 році.

Основною метою комісії є підготовка студентів спеціальності ″Інженерія програмного забезпечення″, а також студентів інших спеціальностей до вільного володіння знаннями і практичними навичками в галузі інформаційних технологій, без яких не може обійтися у своїй діяльності сучасний висококваліфікований фахівець.

Викладачі циклової комісії “Програмування та комп‘ютеризації” слідкують за розвитком в сфері інформаційних технологій і постійно оновлюють навчальні програми, щоб студенти отримували сучасні знання і використовували сучасні засоби розробки програмного забезпечення.
Спеціаліст в області програмування повинен знати і вміти використовувати не одну мову програмування, вміти створювати і обслуговувати бази даних, створювати сайти і веб-сторінки, створювати інформаційні системи і при цьому знати і вміти використовувати сучасні методи і засоби проектування і розробки програмних систем.

Фільм про коледж

Майстер-класи від ДТЕК

23 лютого- ювілей коледжу