Увага!

04.11.2021 починаються підготовчі курси на базі 9 класів з математики та української мови. Тривалість курсів – 6 місяців, вартість – 2980 грн.
Всім бажаючим отримати інформацію щодо вступу та підготовчих курсів звертатись з 9.00 до 15.00 за тел. 0675660792

Рубрики

ВШАНУВАННЯ ПОДВИГУ УЧАСНИКІВ РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ

11-го лютого 2015-го року, Указом Президента України № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні» в країні встановлено особливий пам’ятний день – «День Героїв Небесної Сотні», який відзначається тепер щорічно 20-го лютого. Це зроблено на підтримку ініціатив громадськості та з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

На знак вшанування подвигу учасників революції у коледжі до Дня Героїв Небесної Сотні проведені такі заходи: розповсюджена інформація щодо Указу Президента України «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам‘яті Героїв Небесної Сотні» від 11.02.2016р. № 69. на дошках оголошень колледжу, у групах пройшли інформаційні години, перегляд фільму “Зима, що нас змінила” , тематичні бесіди «Герої не вмирають! », виховні тематичні години «Їм у віках судилося безсмертя…».

Щоб віддати належну шану мужнім учасникам Революції гідності, пам’ять загиблих студенти коледжу вшанували хвилиною мовчання.

Фільм про коледж

Майстер-класи від ДТЕК